Nem szívbajosak az olaszok: jön a 200%-os adó az adatközpontokra


Lombardia a törvényhozás erejével igyekszik gátat szabni az adatközpontok építésének.

Forrás: hvg.hu - 20 napja Tovább a teljes cikkhez a hvg.hu oldalára...

További hírek a hvg.hu oldaláról

C

Telefon gyorskereső


▲ hirdetés  ▲ hirdetés

Olvasói vélemények


▲ hirdetés
 ▲ hirdetés