Európában terjeszkedik az Apple, Berlinben nyitják meg a kontinens első fejlesztői központját


Még idén megnyitja az Apple az első európai fejlesztői központját, amely nyitott lesz mindenki előtt, aki a cég platformjaira készít alkalmazásokat.

Forrás: hvg.hu - 15 napja Tovább a teljes cikkhez a hvg.hu oldalára...

További hírek a hvg.hu oldaláról

C

Telefon gyorskereső


▲ hirdetés  ▲ hirdetés

Olvasói vélemények


▲ hirdetés
 ▲ hirdetés