Nokia 108
![]() |
|
|---|---|
| Előfizetéses ár - T-Mobile |
9 800 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - T-Mobile |
10 990 Ft
|
| Oprendszer | Symbian |
| Kijelző átmérő | 1.8 inch |
| Kijelző felbontás | 120 x 160 pixel |
| Kijelző típusa | TFT |
| Processzor | 1 x |
| Memória (RAM) | 4 MB |
| Belső tárhely | |
| Tárhely bővítés (microSD) | 32 GB |
| Internet böngésző | Nincs |
| Kamera felbontás | 0.3 MP |
| Videó felbontás | |
| Bluetooth verzió | 3.0 |
| Akkumulátor kapacitás | 950 mAh |
| Beszélgetési idő | 13 óra |
| Készenléti idő | 600 óra |
| Méretek (Sz x M x V) | 47 x 110 x 14 mm |
| Súly | 70 g |
| SIM foglalat | mini SIM |
| Leírás: - 500 férőhelyes telefonkönyv - Elemlámpa |
|
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| FM rádió |
|
| Java |
|
| MP3 lejátszás |
|
| RDS rádió |
|
| USB csatlakozó |
|
Kapcsolódó Tesztek
-
Nokia 108 egy- és kétkártyás kivitelben
2013-09-16 14:02:00 -
A klasszikus telefont kedvelőknek készült a Nokia 108
2013-09-19 09:19:09
Képek
Telefon gyorskereső
Havi nézettség - TOP 10
| Alcatel 1052 | 47 |
| Huawei Y6 II Compact | 46 |
| Huawei Y5 II | 41 |
| Sony Xperia X | 36 |
| HTC Desire 530 | 35 |
| Huawei P9 Lite | 35 |
| Huawei Nova | 33 |
| Sony Ericsson Spiro | 31 |
| Samsung S3370 | 31 |
| Apple iPhone 7 - 32 GB | 28 |
Olvasói vélemények
- Samsung Galaxy Mini S5570
Olcsó,megbízható,nem egy csúcskategória,de a célnak megfelelő



Tovább... - Samsung Xcover 271 B2710
IP akárhány ide-oda, én időnként sáros körülmények közt használom. Este otthon a csap...



Tovább... - Nokia Lumia 920
Nokia zászlóshajója. Ezzel mindent elmondtam. Korrekt összeszerelés, minőségi anyagok...



Tovább...




