LG G3 - D855
![]() |
|
|---|---|
| Előfizetéses ár - Vodafone |
74 990 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - Vodafone |
103 990 Ft
|
| Oprendszer | Android |
| Kijelző átmérő | 5.5 inch |
| Kijelző felbontás | 1440 x 2560 pixel |
| Kijelző típusa | True-HD-IPS LCD |
| Processzor | 4 x 2500 MHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Tárhely bővítés (microSD) | 128 GB |
| Internet böngésző | HTML5 |
| Kamera felbontás | 13 MP |
| Videó felbontás | 1080p@30fps |
| Bluetooth verzió | 4.0 |
| Akkumulátor kapacitás | 3000 mAh |
| Beszélgetési idő | 21 óra |
| Készenléti idő | 553 óra |
| Méretek (Sz x M x V) | 75 x 146 x 9 mm |
| Súly | 149 g |
| SIM foglalat | micro SIM |
| Leírás: Android OS 4.4.2 (KitKat) Qualcomm MSM8975AC Snapdragon 801 chipset |
|
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| 3G HSDPA / HSUPA |
|
| 4G hálózat (LTE) |
|
| DLNA |
|
| Email kliens |
|
|
|
| FM rádió |
|
| G-sensor / giroszkóp |
|
| GPS navigáció |
|
| Internet |
|
| Java |
|
| Kam. arcfelismerés |
|
| Kam. autofókusz |
|
| Kam. érintésfókusz |
|
| Kam. geo-tagging |
|
| Kam. képstabilizátor |
|
| Kam. másodlagos |
|
| Kam. vaku |
|
| Közelítés-érzékelő |
|
| MP3 lejátszás |
|
| NFC kommunikáció |
|
| RDS rádió |
|
| USB csatlakozó |
|
| WiFi hotspot |
|
| WLAN / WiFi |
|
Kapcsolódó Tesztek
-
Kipróbáltuk: LG G3
2014-07-15 10:10:00 -
LG G3 okostelefon teszt
2014-08-22 08:00:00 -
LG G3 okostelefon teszt
2014-08-22 18:30:14 -
LG G3 teszt – a lézeres nagyágyú
2014-09-28 20:01:01
Képek
Telefon gyorskereső
Havi nézettség - TOP 10
| Alcatel 1052 | 75 |
| Huawei Y6 II Compact | 63 |
| Huawei Y5 II | 59 |
| Huawei P9 Lite | 59 |
| Sony Xperia X | 57 |
| HTC Desire 530 | 56 |
| Apple iPhone 7 - 32 GB | 43 |
| Huawei Nova | 41 |
| Lenovo Vibe P1m | 41 |
| LG G Flex - D955 | 41 |
Olvasói vélemények
- Sony Ericsson Xperia Arc S
Nagyon jól használható, elegáns készülék. Egyedüli problémám, hogy rázkódás, kisebb...



Tovább... - Samsung Galaxy S III - I9300
Szeretem nagyon



Tovább... - Huawei Ascend Mate
Ha valaki nem fél a hatalmas kijelzőtől 6.1 col akkor a legjobb vállasztás a mate...



Tovább...



