Samsung Galaxy S6 (32 GB) SM-G920
![]() |
|
|---|---|
| Előfizetéses ár - Vodafone |
104 990 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - Vodafone |
134 990 Ft
|
| Oprendszer | Android |
| Kijelző átmérő | 5.1 inch |
| Kijelző felbontás | 1440 x 2560 pixel |
| Kijelző típusa | Super AMOLED |
| Processzor | 8 x 2100 MHz |
| Memória (RAM) | 3 GB |
| Belső tárhely | 32 GB |
| Tárhely bővítés (microSD) | |
| Internet böngésző | HTML5 |
| Kamera felbontás | 16 MP |
| Videó felbontás | 2160@30fps |
| Bluetooth verzió | 4.1 |
| Akkumulátor kapacitás | 2550 mAh |
| Beszélgetési idő | 17 óra |
| Készenléti idő | |
| Méretek (Sz x M x V) | 71 x 143 x 7 mm |
| Súly | 138 g |
| SIM foglalat | nano SIM |
| Leírás: Android OS 5.0.2 (Lollipop) Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & Quad-core 2.1 GHz Cortex-A57 processzor Exynos 7420 Chipset Mali-T760MP8 GPU Vezeték nélküli töltés (Qi, Powermat) Ujjlenyomat szenzor Samsung Pay (Visa, MasterCard hitelesített) |
|
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| 3G UMTS |
|
| 4G hálózat (LTE) |
|
| DLNA |
|
| Email kliens |
|
|
|
| Fényérzékelő |
|
| G-sensor / giroszkóp |
|
| GPS navigáció |
|
| Internet |
|
| Kam. arcfelismerés |
|
| Kam. autofókusz |
|
| Kam. érintésfókusz |
|
| Kam. geo-tagging |
|
| Kam. képstabilizátor |
|
| Kam. másodlagos |
|
| Kam. vaku |
|
| Közelítés-érzékelő |
|
| MP3 lejátszás |
|
| NFC kommunikáció |
|
| USB csatlakozó |
|
| WiFi hotspot |
|
| WLAN / WiFi |
|
Kapcsolódó Tesztek
-
Samsung Galaxy S6 - a technológia sava-borsa
2015-03-26 08:30:00 -
Kipróbáltuk: Samsung Galaxy S6 és S6 Edge
2015-03-27 08:17:00 -
Samsung Galaxy S6 okostelefon teszt
2015-04-03 18:48:40 -
Samsung Galaxy S6 okostelefon teszt
2015-04-16 11:00:00
Képek
Telefon gyorskereső
Havi nézettség - TOP 10
| Alcatel 1052 | 75 |
| Huawei Y6 II Compact | 63 |
| Huawei Y5 II | 59 |
| Huawei P9 Lite | 59 |
| Sony Xperia X | 57 |
| HTC Desire 530 | 56 |
| Apple iPhone 7 - 32 GB | 43 |
| Huawei Nova | 41 |
| Lenovo Vibe P1m | 41 |
| LG G Flex - D955 | 41 |
Olvasói vélemények
- Sony Ericsson Xperia Arc S
Nagyon jól használható, elegáns készülék. Egyedüli problémám, hogy rázkódás, kisebb...



Tovább... - Samsung Galaxy S III - I9300
Szeretem nagyon



Tovább... - Huawei Ascend Mate
Ha valaki nem fél a hatalmas kijelzőtől 6.1 col akkor a legjobb vállasztás a mate...



Tovább...




