Huawei P8 Lite
![]() |
|
|---|---|
| Előfizetéses ár - Vodafone |
34 990 Ft
|
| Előfizetéses ár - Telenor |
49 990 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - Telenor |
58 990 Ft
|
| Előfizetéses ár - T-Mobile |
59 800 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - T-Mobile |
59 990 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - Vodafone |
62 990 Ft
|
| Oprendszer | Android |
| Kijelző átmérő | 5.0 inch |
| Kijelző felbontás | 720 x 1280 pixel |
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Processzor | 8 x 1200 MHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Tárhely bővítés (microSD) | 128 GB |
| Internet böngésző | HTML5 |
| Kamera felbontás | 13 MP |
| Videó felbontás | 1080p@30fps |
| Bluetooth verzió | 4.0 |
| Akkumulátor kapacitás | 2200 mAh |
| Beszélgetési idő | 11 óra |
| Készenléti idő | 380 óra |
| Méretek (Sz x M x V) | 71 x 143 x 8 mm |
| Súly | 131 g |
| SIM foglalat | micro SIM |
| Leírás: Android OS, v5.0.2 (Lollipop) Octa-core 1.2 GHz Cortex-A53 Processzor HiSilicon Kirin 620 Chipset Mali-450MP4 GPU |
|
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| 3G HSDPA / HSUPA |
|
| 4G hálózat (LTE) |
|
| Email kliens |
|
|
|
| FM rádió |
|
| G-sensor / giroszkóp |
|
| GPS navigáció |
|
| Internet |
|
| Kam. arcfelismerés |
|
| Kam. autofókusz |
|
| Kam. érintésfókusz |
|
| Kam. geo-tagging |
|
| Kam. képstabilizátor |
|
| Kam. másodlagos |
|
| Kam. vaku |
|
| Közelítés-érzékelő |
|
| MP3 lejátszás |
|
| NFC kommunikáció |
|
| USB csatlakozó |
|
| WiFi hotspot |
|
| WLAN / WiFi |
|
Kapcsolódó Tesztek
-
Huawei P8 Lite - nem visszafogott jellem
2015-05-15 10:40:00 -
Huawei P8 Lite okostelefon teszt
2015-06-20 15:00:54
Képek
Telefon gyorskereső
Havi nézettség - TOP 10
| Alcatel 1052 | 75 |
| Huawei Y6 II Compact | 63 |
| Huawei Y5 II | 59 |
| Huawei P9 Lite | 59 |
| Sony Xperia X | 57 |
| HTC Desire 530 | 56 |
| Apple iPhone 7 - 32 GB | 43 |
| Huawei Nova | 41 |
| Lenovo Vibe P1m | 41 |
| LG G Flex - D955 | 41 |
Olvasói vélemények
- Nokia 2730
Nekem tetszik mert jól néz ki és szeretem a Nokiát.



Tovább... - Motorola Defy
Az első érintőképernyős telefonom egy LG volt, tanulni jó volt.A második és jelenlegi a...



Tovább... - Nokia 6303i
Nekem egy Nokia 6303i készülékem van. 2010 vége felé vásároltam,egyszer a szoftverét...



Tovább...




