Huawei P8
![]() |
|
|---|---|
| Előfizetéses ár - T-Mobile |
79 800 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - T-Mobile |
82 990 Ft
|
| Oprendszer | Android |
| Kijelző átmérő | 5.2 inch |
| Kijelző felbontás | 1080 x 1920 pixel |
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Processzor | 4 x 2000 MHz |
| Memória (RAM) | 3 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Tárhely bővítés (microSD) | 128 GB |
| Internet böngésző | HTML5 |
| Kamera felbontás | 13 MP |
| Videó felbontás | 1080p@30fps |
| Bluetooth verzió | 4.1 |
| Akkumulátor kapacitás | 2680 mAh |
| Beszélgetési idő | |
| Készenléti idő | |
| Méretek (Sz x M x V) | 72 x 145 x 6 mm |
| Súly | 144 g |
| SIM foglalat | nano SIM |
| Leírás: Android OS, v5.0.2 (Lollipop) Quad-core 2 GHz Cortex-A53 & quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 Processzor HiSilicon Kirin 930/935 Chipset Mali-T628 MP4 GPU |
|
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| 3G HSDPA / HSUPA |
|
| 4G hálózat (LTE) |
|
| DLNA |
|
| Email kliens |
|
|
|
| Fényérzékelő |
|
| FM rádió |
|
| G-sensor / giroszkóp |
|
| GPS navigáció |
|
| Internet |
|
| Kam. arcfelismerés |
|
| Kam. autofókusz |
|
| Kam. érintésfókusz |
|
| Kam. geo-tagging |
|
| Kam. képstabilizátor |
|
| Kam. másodlagos |
|
| Kam. vaku |
|
| Közelítés-érzékelő |
|
| MP3 lejátszás |
|
| NFC kommunikáció |
|
| USB csatlakozó |
|
| WiFi hotspot |
|
| WLAN / WiFi |
|
Kapcsolódó Tesztek
-
Huawei P8 - nekik nem 8
2015-04-23 09:25:00 -
Huawei P8 okostelefon teszt
2015-05-16 14:00:37 -
Kipróbáltuk: Huawei P8
2015-07-15 08:13:00 -
Huawei P8 okostelefon teszt
2015-07-10 17:52:03
Képek
Telefon gyorskereső
Havi nézettség - TOP 10
| Alcatel 1052 | 75 |
| Huawei Y6 II Compact | 63 |
| Huawei Y5 II | 59 |
| Huawei P9 Lite | 59 |
| Sony Xperia X | 57 |
| HTC Desire 530 | 56 |
| Apple iPhone 7 - 32 GB | 43 |
| Huawei Nova | 41 |
| Lenovo Vibe P1m | 41 |
| LG G Flex - D955 | 41 |
Olvasói vélemények
- Sony Ericsson Xperia Arc S
Nagyon jól használható, elegáns készülék. Egyedüli problémám, hogy rázkódás, kisebb...



Tovább... - Samsung Galaxy S III - I9300
Szeretem nagyon



Tovább... - Huawei Ascend Mate
Ha valaki nem fél a hatalmas kijelzőtől 6.1 col akkor a legjobb vállasztás a mate...



Tovább...




