Huawei Y5
![]() |
|
|---|---|
| Előfizetéses ár - Vodafone |
1 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - Vodafone |
29 990 Ft
|
| Oprendszer | Android |
| Kijelző átmérő | 4.5 inch |
| Kijelző felbontás | 480 x 854 pixel |
| Kijelző típusa | TFT |
| Processzor | 4 x 1100 MHz |
| Memória (RAM) | 1 GB |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Tárhely bővítés (microSD) | 32 GB |
| Internet böngésző | HTML |
| Kamera felbontás | 5 MP |
| Videó felbontás | |
| Bluetooth verzió | |
| Akkumulátor kapacitás | 2000 mAh |
| Beszélgetési idő | |
| Készenléti idő | |
| Méretek (Sz x M x V) | 68 x 136 x 10 mm |
| Súly | 142 g |
| SIM foglalat | micro SIM |
| Leírás: Android (5.1) Emotion 3.1 Lite Quad-core, 1100 MHz, ARM Cortex-A7 processzor Qualcomm Snapdragon 210 8909 chipset Adreno 304GPU |
|
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| 3G HSDPA / HSUPA |
|
| 4G hálózat (LTE) |
|
| Email kliens |
|
|
|
| FM rádió |
|
| G-sensor / giroszkóp |
|
| GPS navigáció |
|
| Internet |
|
| Kam. autofókusz |
|
| Kam. geo-tagging |
|
| Kam. másodlagos |
|
| Kam. vaku |
|
| MP3 lejátszás |
|
| USB csatlakozó |
|
| WiFi hotspot |
|
| WLAN / WiFi |
|
Kapcsolódó Tesztek
-
Huawei Y5 - nem nézőpont kérdése
2015-11-19 10:44:00
Képek
Telefon gyorskereső
Havi nézettség - TOP 10
| Alcatel 1052 | 75 |
| Huawei Y6 II Compact | 63 |
| Huawei Y5 II | 59 |
| Huawei P9 Lite | 59 |
| Sony Xperia X | 57 |
| HTC Desire 530 | 56 |
| Apple iPhone 7 - 32 GB | 43 |
| Huawei Nova | 41 |
| Lenovo Vibe P1m | 41 |
| LG G Flex - D955 | 41 |
Olvasói vélemények
- Nokia 2730
Nekem tetszik mert jól néz ki és szeretem a Nokiát.



Tovább... - Motorola Defy
Az első érintőképernyős telefonom egy LG volt, tanulni jó volt.A második és jelenlegi a...



Tovább... - Nokia 6303i
Nekem egy Nokia 6303i készülékem van. 2010 vége felé vásároltam,egyszer a szoftverét...



Tovább...




