Lenovo A2010
![]() |
|
|---|---|
| Előfizetéses ár - Telenor |
9 990 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - Telenor |
26 990 Ft
|
| Oprendszer | Android |
| Kijelző átmérő | 4.5 inch |
| Kijelző felbontás | 480 x 854 pixel |
| Kijelző típusa | TFT |
| Processzor | 4 x 1000 MHz |
| Memória (RAM) | 1 GB |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Tárhely bővítés (microSD) | 32 GB |
| Internet böngésző | HTML |
| Kamera felbontás | 5 MP |
| Videó felbontás | 720p@30fps |
| Bluetooth verzió | 4.0 |
| Akkumulátor kapacitás | 2000 mAh |
| Beszélgetési idő | |
| Készenléti idő | |
| Méretek (Sz x M x V) | 67 x 132 x 10 mm |
| Súly | 137 g |
| SIM foglalat | micro SIM |
| Leírás: Android OS, v5.1 (Lollipop) Mediatek MT6735M Chipset Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53 CPU Mali-T720MP2 GPU |
|
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| 3G HSDPA / HSUPA |
|
| 4G hálózat (LTE) |
|
| Email kliens |
|
|
|
| G-sensor / giroszkóp |
|
| GPS navigáció |
|
| Internet |
|
| Kam. másodlagos |
|
| Kam. vaku |
|
| MP3 lejátszás |
|
| USB csatlakozó |
|
| WiFi hotspot |
|
| WLAN / WiFi |
|
Vélemények
-
Lenovo A2010
Az akumulátor nagyon könnyen tönkre tud menni. A kamerája nagyon alacsony felbontású De...



Képek
Telefon gyorskereső
Havi nézettség - TOP 10
| Alcatel 1052 | 75 |
| Huawei Y6 II Compact | 63 |
| Huawei Y5 II | 59 |
| Huawei P9 Lite | 59 |
| Sony Xperia X | 57 |
| HTC Desire 530 | 56 |
| Apple iPhone 7 - 32 GB | 43 |
| Huawei Nova | 41 |
| Lenovo Vibe P1m | 41 |
| LG G Flex - D955 | 41 |
Olvasói vélemények
- Sony Ericsson Xperia Arc S
Nagyon jól használható, elegáns készülék. Egyedüli problémám, hogy rázkódás, kisebb...



Tovább... - Samsung Galaxy S III - I9300
Szeretem nagyon



Tovább... - Huawei Ascend Mate
Ha valaki nem fél a hatalmas kijelzőtől 6.1 col akkor a legjobb vállasztás a mate...



Tovább...




