Lenovo Vibe P1m
![]() |
|
|---|---|
| Előfizetéses ár - Telenor |
19 990 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - Telenor |
39 990 Ft
|
| Oprendszer | Android |
| Kijelző átmérő | 5.0 inch |
| Kijelző felbontás | 720 x 1280 pixel |
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Processzor | 4 x 1000 MHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Tárhely bővítés (microSD) | 32 GB |
| Internet böngésző | HTML5 |
| Kamera felbontás | 8 MP |
| Videó felbontás | 720p@30fps |
| Bluetooth verzió | 4.1 |
| Akkumulátor kapacitás | 4000 mAh |
| Beszélgetési idő | 16 óra |
| Készenléti idő | 566 óra |
| Méretek (Sz x M x V) | 72 x 141 x 9 mm |
| Súly | 148 g |
| SIM foglalat | micro SIM |
| Leírás: Android OS, v5.1 (Lollipop) Mediatek MT6735P Chipset Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53 CPU Mali-T720MP2 GPU |
|
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| 3G HSDPA / HSUPA |
|
| 4G hálózat (LTE) |
|
| Email kliens |
|
|
|
| FM rádió |
|
| G-sensor / giroszkóp |
|
| GPS navigáció |
|
| Internet |
|
| Kam. arcfelismerés |
|
| Kam. autofókusz |
|
| Kam. érintésfókusz |
|
| Kam. geo-tagging |
|
| Kam. másodlagos |
|
| Kam. vaku |
|
| MP3 lejátszás |
|
| USB csatlakozó |
|
| WiFi hotspot |
|
| WLAN / WiFi |
|
Képek
Telefon gyorskereső
Havi nézettség - TOP 10
| Alcatel 1052 | 62 |
| Huawei Y6 II Compact | 53 |
| Huawei P9 Lite | 49 |
| Huawei Y5 II | 46 |
| HTC Desire 530 | 46 |
| Sony Xperia X | 44 |
| Apple iPhone 7 - 32 GB | 37 |
| LG G Flex - D955 | 37 |
| Lenovo Vibe P1m | 34 |
| Huawei Nova | 33 |
Olvasói vélemények
- Motorola Defy
Az első érintőképernyős telefonom egy LG volt, tanulni jó volt.A második és jelenlegi a...



Tovább... - Samsung Galaxy S III - I9300
Nagyon szeretem,nagy a kijelzője,gördülékenyen használható,könnyű a kezelhetősége,soha...



Tovább... - Sony Ericsson Xperia Neo
Több mint 1 éve használom a készüléket.Kiváló képekért és a HD videóért a 8.1 MP-es...



Tovább...




