LG K8 - K350N
![]() |
|
|---|---|
| Előfizetéses ár - Vodafone |
9 990 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - Vodafone |
42 990 Ft
|
| Oprendszer | Android |
| Kijelző átmérő | 5.0 inch |
| Kijelző felbontás | 720 x 1280 pixel |
| Kijelző típusa | IPS LCD |
| Processzor | 4 x 1300 MHz |
| Memória (RAM) | 1.5 GB |
| Belső tárhely | 8 GB |
| Tárhely bővítés (microSD) | 32 GB |
| Internet böngésző | HTML5 |
| Kamera felbontás | 8 MP |
| Videó felbontás | 1080p@30fps |
| Bluetooth verzió | 4.2 |
| Akkumulátor kapacitás | 2125 mAh |
| Beszélgetési idő | |
| Készenléti idő | 290 óra |
| Méretek (Sz x M x V) | 72 x 145 x 9 mm |
| Súly | 157 g |
| SIM foglalat | micro SIM |
| Leírás: Android OS, v6.0 (Marshmallow) Mediatek MT6735 Chipset Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 CPU Mali-T720 GPU |
|
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| 3G HSDPA / HSUPA |
|
| 4G hálózat (LTE) |
|
| DLNA |
|
| Email kliens |
|
|
|
| FM rádió |
|
| G-sensor / giroszkóp |
|
| GPS navigáció |
|
| Internet |
|
| Kam. arcfelismerés |
|
| Kam. autofókusz |
|
| Kam. érintésfókusz |
|
| Kam. geo-tagging |
|
| Kam. képstabilizátor |
|
| Kam. másodlagos |
|
| Kam. vaku |
|
| MP3 lejátszás |
|
| NFC kommunikáció |
|
| RDS rádió |
|
| USB csatlakozó |
|
| WiFi hotspot |
|
| WLAN / WiFi |
|
Képek
Telefon gyorskereső
Havi nézettség - TOP 10
| Alcatel 1052 | 48 |
| Huawei Y6 II Compact | 48 |
| Huawei Y5 II | 43 |
| Sony Xperia X | 37 |
| HTC Desire 530 | 36 |
| Huawei P9 Lite | 36 |
| Huawei Nova | 34 |
| Sony Ericsson Spiro | 32 |
| Samsung S3370 | 32 |
| Apple iPhone 7 - 32 GB | 29 |
Olvasói vélemények
- HTC Trophy
Nagyon praktikus, gyors kis készülék. Az elsö HTC-k közül való, amin már Windows 7 fut....



Tovább... - Nokia Lumia 820
Kifejezetten jó.Nagyon gyors,kiváló fénykép,videó készíthető vele.A térképek pedig már...



Tovább... - Samsung Wave Y S5380




Tovább...




