Alcatel 2045
![]() |
|
|---|---|
| Feltöltőkártyás ár - Vodafone |
9 990 Ft
|
| Oprendszer | Egyéb |
| Kijelző átmérő | 2.4 inch |
| Kijelző felbontás | 320 x 240 pixel |
| Kijelző típusa | TFT |
| Processzor | 1 x 611 MHz |
| Memória (RAM) | 64 MB |
| Belső tárhely | 128 MB |
| Tárhely bővítés (microSD) | 32 GB |
| Internet böngésző | |
| Kamera felbontás | 0.3 MP |
| Videó felbontás | |
| Bluetooth verzió | 3.0 |
| Akkumulátor kapacitás | 850 mAh |
| Beszélgetési idő | 6 óra |
| Készenléti idő | 340 óra |
| Méretek (Sz x M x V) | 52 x 124 x 13 mm |
| Súly | 86 g |
| SIM foglalat | mini SIM |
| Leírás: | |
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| 3G HSDPA / HSUPA |
|
| Email kliens |
|
| FM rádió |
|
| Internet |
|
| MP3 lejátszás |
|
Képek
Telefon gyorskereső
Havi nézettség - TOP 10
| Alcatel 1052 | 40 |
| Huawei Y6 II Compact | 38 |
| Huawei Y5 II | 34 |
| Sony Xperia X | 33 |
| HTC Desire 530 | 30 |
| Sony Ericsson Spiro | 28 |
| Huawei P9 Lite | 28 |
| Samsung S3370 | 27 |
| Huawei Nova | 27 |
| Nokia Lumia 625 | 26 |
Olvasói vélemények
- Alcatel OT 990 - One Touch
Figyelembe véve a müszaki paramétereit,abszolut használható. Belsö tárhely lehetne...



Tovább... - Samsung Champ C3300
Ez egy jó telefon amit nagyon szeretek igaz nem tud annyit mint egy okos telefon és...



Tovább... - Samsung Galaxy S Advance I9070
Kellemesen csalódtam a telefonban :) Nagyon sokáig Nokiám volt,aztán kaptam egy galaxy...



Tovább...




