HTC Desire 530
![]() |
|
|---|---|
| Előfizetéses ár - Vodafone |
24 990 Ft
|
| Előfizetéses ár - T-Mobile |
49 800 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - T-Mobile |
52 990 Ft
|
| Feltöltőkártyás ár - Vodafone |
56 990 Ft
|
| Oprendszer | Android |
| Kijelző átmérő | 5.0 inch |
| Kijelző felbontás | 720 x 1280 pixel |
| Kijelző típusa | Super LCD |
| Processzor | 4 x 1100 MHz |
| Memória (RAM) | 1.5 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Tárhely bővítés (microSD) | 128 GB |
| Internet böngésző | HTML5 |
| Kamera felbontás | 8 MP |
| Videó felbontás | 720p@30fps |
| Bluetooth verzió | 4.1 |
| Akkumulátor kapacitás | 2200 mAh |
| Beszélgetési idő | |
| Készenléti idő | |
| Méretek (Sz x M x V) | 71 x 147 x 8 mm |
| Súly | 140 g |
| SIM foglalat | nano SIM |
| Leírás: - Android OS, v6.0 (Marshmallow) - Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210 chipset - Quad-core 1.1 GHz Cortex-A7 CPU - Adreno 304 GPU |
|
| 2.5 / 3.5 mm jack |
|
| 3G HSDPA / HSUPA |
|
| 4G hálózat (LTE) |
|
| Email kliens |
|
|
|
| FM rádió |
|
| G-sensor / giroszkóp |
|
| GPS navigáció |
|
| Internet |
|
| Kam. arcfelismerés |
|
| Kam. autofókusz |
|
| Kam. érintésfókusz |
|
| Kam. geo-tagging |
|
| Kam. másodlagos |
|
| Kam. vaku |
|
| Közelítés-érzékelő |
|
| MP3 lejátszás |
|
| NFC kommunikáció |
|
| USB csatlakozó |
|
| WiFi hotspot |
|
| WLAN / WiFi |
|




